FM Solutions na liście „Diamentów Forbesa 2022”

Z początkiem roku mamy zaszczyt pochwalić się ogromnym sukcesem - FM Solutions trafiło na listę najbardziej dynamicznie rozwijających się firm „Diamenty Forbes 2022”. Obecność w tym rankingu jest dla nas dużym wyróżnieniem i dowodem na to, że nasza obecność na rynku jest zauważana i doceniana. Prestiżowy tytuł „Diamentu Forbesa” to nagroda dla całego zespołu FM Solutions i uhonorowanie naszej wspólnej pracy na rzecz stałego rozwoju. 

Czym jest ranking „Diamentów Forbesa”?

W tym roku Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” już po raz czternasty wykonała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Firmy, które widnieją na liście, otrzymują tytuł „Diamentów Forbesa 2022”. Warunkiem udziału w rankingu było przede wszystkim złożenie przez każdą firmę sprawozdania finansowego do KRS lub przesłanie go do Dun & Bradstreet Poland. W zestawieniu pojawiły się przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich trzech lat dynamicznie i znacząco zwiększyły swoją wartość finansów.

W tegorocznym zestawieniu zostały wzięte pod uwagę przedsiębiorstwa, które w latach 2016 - 2020 złożyły swoje raporty finansowe do KRS w odpowiednim terminie. Dzięki zebranym danym przez Dun & Bradstreet Poland powstała długa lista przedsiębiorstw, które uzyskały pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy przyznawany przez Dun & Bradstreet Poland. 

FM Solutions „Diamentem Forbesa 2022”

Wszystkie wyżej wymienione warunki spełniła także nasza firma. Dlatego z radością możemy ogłosić, że w kategorii przychodu ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł  FM Solutions zajęło:

  • 121 miejsce na regionalnej liście małopolskiej oraz 

  • 1470 miejsce na liście ogólnopolskiej

Warto zaznaczyć, że na liście małopolskich przedsiębiorstw znalazło się aż 539 „Diamentów” a na liście ogólnopolskiej blisko 15 000.

Chęć rozwoju jest dla nas jedną z kluczowych wartości – zarówno na poziomie osobistym, jak i w skali całej firmy. Obecność FM Solutions na liście najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw jest bardzo znamienna. Pokazuje, że ambicja i dążenie do tego, aby wciąż sięgać wyżej przyświecają naszym działaniom na co dzień i przekładają się na realne rezultaty  – podkreśla Grzegorz Gałka, Prezes Zarządu.