FM Solutions to teraz Apleona FMS

30 listopada 2022 r. FM Solutions dołączyło do międzynarodowej Grupy Apleona (www.apleona.com). Od tego momentu firma stała się nową marką, działającą pod nazwą Apleona FMS. W związku z rebrandingiem marka może pochwalić się nową identyfikacją wizualną. Nie zmieniają się natomiast profil działalności, dotychczasowe cele i priorytety. 

Szerokie możliwości rozwoju

Po wieloletniej, ciężkiej pracy oraz wielu sukcesach, szczególnie w regionie Polski południowej, decyzja o rebrandingu marki była naturalnym krokiem. Dołączenie Grupy Apleona zwiększyło nasze kompetencje oraz poszerzyło możliwości dalszego rozwoju przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowych celów i założeń. Wspólnie utrzymujemy jeszcze silniejszą pozycję lidera rynku facility management w obszarze technicznej obsługi topowych obiektów biurowych, produkcyjnych, logistycznych i centrów przetwarzania danych. Świadczymy zaawansowane usługi wsparcia i inżynierii, wzajemnie uzupełniając swoje kompetencje, obsługując najważniejsze korporacje i właścicieli budynków w Polsce. Połączenie zespołów to ogromna szansa, budząca entuzjazm i optymistyczne spojrzenie w przyszłość.  

- Cieszę się, iż dalszy rozwój Apleona FMS będzie przebiegał w nawiązaniu do tradycji FM Solutions. Od początku swojej działalności na polskim rynku staraliśmy się, aby klienci i pracownicy utrwalili nasz wizerunek jako dostawcy o silnych kompetencjach technicznych, oferujących jednak szerokie spektrum usług. Sądzę, że udało się to osiągnąć, zwłaszcza w regionach Polski południowej, gdzie prowadzimy większość naszych operacji. - mówi Grzegorz Gałka, prezes zarządu Apleona FMS.

Cele i priorytety

Misją Apleona FMS Sp. z o.o. od początków powstania marki było wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie bardzo wysokiego poziomu usług i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Niezmiernie ważne jest dla nas, aby realizować tę misję z poszanowaniem środowiska naturalnego i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju biznesu. Stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy, dobre samopoczucie oraz bliskie relacje z naszymi pracownikami, partnerami i podwykonawcami. Dołączenie do Grupy Apleona nie zmienia naszych priorytetów, a ułatwia ich utrzymanie oraz realizację dotychczas wyznaczonych celów.

- Zmiana ułatwi lepszą identyfikację spółki w ramach międzynarodowej grupy Aploena, zarówno w kontekście komunikacji z pracownikami jak i z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Należy podkreślić, że wartości, a także wysoki etos pracy oraz profesjonalizm, z jakim utożsamiany jest FM Solutions, są nam szczególnie bliskie. Dlatego chcemy je podtrzymywać w ramach dalszego procesu integracji, pozostawiając skrót FMS w nazwie nowej marki - komentuje Lech Wodecki MRICS, prezes zarządu Apleona Polska.

Marki zarządzają obecnie obiektami o powierzchni 7 milionów m². Grupa Apleona zatrudnia na całym świecie 20000 osób, z czego 1000 specjalistów w samej w Polsce.