ŁADOWANIE

X
o FM Solutions

Misja

o FM Solutions

Misja Apleona FMS Sp. z o.o.


Misją Apleona FMS Sp. z o.o. (dawniej FM Solutions Sp. Z .o.o.) jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych.

Oferowane przez Apleona FMS Sp. z o.o. usługi mają charakter kompleksowy. Projektujemy, wykonujemy i serwisujemy instalacje budowlane w budownictwie wielkopowierzchniowym. Kompleksowo realizujemy instalacje klimatyzacji, wentylacji, przeciwpożarowe, fotowoltaiczne, wodno-kanalizacyjne, niskoprądowe, elektroinstalacje, automatyki budynkowej a także telewizji przemysłowej. Ponadto wykonujemy usługi związane z utrzymaniem czystości w budynkach oraz w ich otoczeniu a także przeglądy budowlane. Szereg usług które proponujemy naszym klientom stanowi kompleksową ofertę obsługi technicznej nieruchomości.

Dołączenie w 2022 roku do międzynarodowej Grupy Apleona (www.apleona.com) zwiększyło nasze kompetencje oraz poszerzyło możliwości dalszego rozwoju przy jednoczesnym utrzymaniu dotychczasowych celów i priorytetów. Apleona FMS i Apleona Polska to dziś liderzy rynku facility management w obszarze technicznej obsługi topowych obiektów biurowych, produkcyjnych, logistycznych i centrów przetwarzania danych. Świadczymy zaawansowane usługi wsparcia i inżynierii wzajemnie uzupełniając swoje kompetencje, obsługując najważniejsze korporacje i właścicieli budynków w Polsce. Wspólnie zarządzamy obiektami o powierzchni 7 milionów m². Grupa Apleona zatrudnia na całym świecie 20000 osób, z czego 1000 specjalistów w Polsce.